Parking przy lotnisku Okęcie

Wbrew obiegowej opinii oferta parkingu przy lotnisku Okęcie nie jest przeznaczona jedynie dla osób odlatujących z lotniska w Warszawie, zamieszkujących poza stolicą. Wbrew przeciwnie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty mieszkańców Warszawy. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jakie niebezpieczeństwa czyhają na samochód pozostawiony bez dozoru na osiedlowym parkingu na okres dwóch tygodni, czy czasami jeszcze dłużej.

Polecamy:

Parking przy Okęciu

Miłym zaskoczeniem będzie cena oferowana za parkowanie pojazdu na parkingu przy lotnisku Chopina. Biorąc pod uwagę promocje, jest ona niższa niż wynajęcie parkingu dla pozostawionego samochodu w centrum miasta. Dodatkowo nie musimy martwić się, w jaki sposób przemieścimy się na lotnisko Okęcie w dniu planowanego wylotu. Parking przy warszawskim lotnisku gwarantuje, że punktualnie dotrzemy do hali odlotów. Dysponując własną, wygodną flotą przewozową gwarantujemy, że w komfortowych warunkach podróżny i jego bagaż bez żadnych ograniczeń dotrze na lotnisko.

Bezpieczeństwo pozostawionego samochodu gwarantowane jest poprzez całodobowe dozorowanie fizyczne terenu parkingu. Dodatkowym atutem jest ubezpieczenie parkingu przy lotnisku Okęcie. W przypadku uszkodzenia samochodu powstałego przykładowo z powodu burzy gradowej, czy też huraganu, pomimo że samochód nie jest ubezpieczony od tego rodzaju zjawisk, gwarantujemy pokrycie poniesionych strat. Taka sytuacja nie byłaby możliwa w przypadku pozostawienie samochodu na parkingu osiedlowym, lub na innych parkingach przy Okęciu, które nie posiadają takiego ubezpieczenia.

Wyposażenie parkingu przy lotnisku Chopina gwarantuje, że po powrocie nie spotka nas niemiła niespodzianka w postaci wyładowanego akumulatora i braku możliwości odpalenia samochodu. Dzięki posiadanym urządzeniom rozruchowym szybko uruchomimy każdy pojazd i oferujemy także możliwość doładowania akumulatora. Każdy pozostawiony na parkingu przy lotnisku Chopina w Warszawie samochód będzie indywidualnie zadbany. Dodatkowo, dzięki posiadanej własnej flocie przewozowej gwarantujemy, że po powrocie na Okęcie szybko i sprawnie każdy podróżny zostanie przetransportowany na parking.